Strona główna » OSPRZĘT KABLI I PRZEWODÓW » Dławiki » Dławiki kablowe » Dławiki metryczne IP65 do rur spiralnych - opakowanie
Dławnice metryczne IP65 do rur spiralnych - 100 sztuk
Super promocja

Dławiki metryczne IP65 do rur spiralnych - opakowanie

Czas wysyłki:do 2-3 dni roboczych

Numer katalogowy:EG-OL70054

Stan produktu:Nowy

Wybierz:

Średnica rury

Cena brutto: 146,63 zł

Cena netto: 119,21 zł

Cena poprzednia: 172,51 zł

Ilość: opak.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Dokumenty (1)
  • Recenzje produktu - dodaj nową (0)

Dławiki metryczne IP65 do rur spiralnych — opakowanie hurtowe

Dławiki metryczne przeznaczone do uszczelniania przejść kablowych. Model przeznaczony dla rur spiralnych. Dławnice posiadają stopień ochrony IP65. Daje to instalacjom dobrą szczelność.


Podana cena dotyczy opakowania zbiorczego. Ilość dławików w opakowaniu zależy od średnicy rury. Poniżej tabela rozmiarów.
 
Numer katalogowyŚrednica rury [mm]Ilość dławików do rur w opakowaniu
EG-OL 7004910100
EG-OL 7005112100
EG-OL 700501450
EG-OL 700521650
EG-OL 700532050
EG-OL 700542525
EG-OL 700553225
EG-OL 700564020
EG-OL 700575010

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję. Za rejestracje w naszym sklepie otrzymasz dodatkowo 1000 punktów.

Produkty powiązane
Pozostałe produkty z kategorii
Dławnice kablowe PG z nakrętką IP68 - opakowanie
14,21 zł12,08 zł brutto9,82 zł netto
Dodaj do schowka
opak.Wybierz
Dławnice kablowe metryczne z nakrętką IP68 - opakowanie
42,62 zł36,23 zł brutto29,45 zł netto
Dodaj do schowka
opak.Wybierz
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o najlepszych cenach oraz akcjach specjalnych. Na powitanie otrzymasz kod rabatowy w wysokości 50,00 zł.  

EG System Sp. z o.o. Sp. k.EG System
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu